• برای اطلاع از قیمت ها و خرید انواع گریس توتال می توانید با شماره 26112600 - 021 تماس بگیرید

گریس توتال روان کننده ای برای بازار صنعت

در چشم انداز همیشه در حال تحول صنعت، عملکرد مهم است. نقص ، خاموشی یا ناکارآمدی در هر نقطه از فرآیند تولید می تواند خسارات مالی سنگینی را به بار آورد. گریس توتال طیف وسیعی از روان کننده هایی با کارایی بالا را ارائه داده است که برای نیازهای خاص صنعت تهیه شده است.

تولید کنندگان کل و توزیع خط کاملی از روان کننده های صنعتی برای بهینه سازی عملکرد و عمر تجهیزات تولید و راه اندازی کرده اند. هر بخش صنعتی دارای یک محیط عملیاتی خاص است. دانش و تخصص در مورد کاربردهای صنعتی به شما کمک می کند تا بهره وری دستگاه های خود را بهینه کرده و رقابت را بهبود بخشید.

طیف گسترده ای از گریس های روان کننده و روان کننده های ویژه برای کاربردهای صنعتی و خودرو ارائه شده است که در صنایع مختلف از جمله فرآوری مواد غذایی ، چوب ، کاغذ ، تخته ، مواد شیمیایی ، ساخت و ساز زیرساخت ها ، انرژی ، معدن و مواد ، لاستیک ، منسوجات و فلزکاری کاربرد دارد. هر یک از این بخش ها از ماشین آلات مختلفی از جمله کمپرسور ، توربین ، ترانسفورماتور ، ابزارآلات ، انتقال هیدرولیک و ماشین آلات نساجی استفاده می کنند. گریس توتال طیف گسترده ای از محصولات به خصوص نیازهای خاص بازار خود را به مشتریان ارائه می دهد.

گریس

روغن گریس یک روان کننده غلیظ و روغنی متشکل از روغن زرد غیر قابل خوراکی ، چربی ریز شده قطعات حیوانات، زباله یا روغن مشتق شده از روغن های مصنوعی حاوی ماده ضخیم کننده می باشد که در روغن کاری مایع مانند روغن نفت یا یک مایع مصنوعی پراکنده شده اند. ماده ضخیم کننده ممکن است صابون ، ژل معدنی یا ماده آلی باشد. سایر افزودنی ها اکسیداسیون و خوردگی را مهار کرده و علاوه بر جلوگیری از سایش، ویسکوزیته را تغییر می دهند. جز مایع مهمترین ماده روان کننده برای استفاده در قسمت های نسبتا بزرگ می باشد اما برای قسمت های کوچک تر لایه های صابون مولکولی امکان روغن کاری را فراهم می کند.

گریس مصنوعی ممکن است از روغن های مصنوعی حاوی صابون های استاندارد باشد یا ممکن است ترکیبی از ضخیم کننده های مصنوعی با پایه های روغن های نفتی باشد. گریس های مصنوعی به اشکال محلول در آب و ضد آب ساخته می شوند و ممکن است در طیف وسیعی از درجه حرارت استفاده شوند. از این سنتتیک می توان در تماس با لاستیک طبیعی یا سایر مواد استفاده کرد زیرا این مواد را نرم نمی کند.

در واقع گریس ها نوعی مایع برشی یا شبه پلاستیک هستند که ویسکوزیته سیال در زیر برش را کاهش می دهند. این افت ناگهانی در نیروی برشی بدین معنی است که گریس به عنوان یک مایع پلاستیکی در نظر گرفته می شود و کاهش نیروی برشی با گذشت زمان ، آنرا به لرزه تبدیل می کند. غالبا با استفاده از اسلحه گریس که گریس را به قسمتی که تحت فشار روغن کاری می شود اعمال کرده و گریس جامد را به قسمت های داخلی دستگاه هدایت می کند.

نوآوری گریس توتال

نوآوری برای تولید روغن گریس توتال یک اولویت است. مهندسین شیمی و مکانیک و متخصصان قبیل شناسی در مراکز تحقیقاتی جهانی در تلاش هستند تا محصولات بسیار کارآمد را برای استفاده در طیف گسترده ای از شرایط عملیاتی تولید کنند. روابط نزدیک با تولید کنندگان تجهیزات اصلی امکان تدوین و آزمایش بیشتر محصولات را فراهم کرده و عملکرد و حفاظت بهینه از دستگاه های را تضمین می کند. بنابراین نیاز است برای تولیدات بهتر در این زمینه از متخصصان خبره و تجهیزات ویژه استفاده کنید.

ایمنی و محیط زیست

ایمنی تجهیزات هنگام استفاده از روان کننده ها ضروری است. به همین دلیل است که محصولات توتال دقیق ترین استانداردهای کیفیت را رعایت می کنند و توسط سازندگان عمده تجهیزات از سراسر جهان تأیید شده اند. از مراحل طراحی اولیه ، تیم های تحقیق و توسعه ما پارامترهای محصول جدید را که منجر به کاهش خطرات سمیت و انتشار گازهای گلخانه ای VOC ، تجزیه تجزیه پذیری ، بازیافت یا حذف محصولات است ، ادغام می کنند که از این نطر کاملا با محیط زیست سازگار بوده و هیچ آسیبی به آن وارد نمی کند.

خدمات

درجه حرارت بالا ، رطوبت ثابت و جوهای خورنده همگی بر روی ماشین آلات شما تأثیر می گذارند. در همین زمان ، تولید کنندگان باید در هر مرحله به طور مداوم به تأثیر محیط زیست مشاغل خود بپردازند. گریس توتال متعهد به پشتیبانی از حداکثر عملکرد دستگاه است در حالی که ارتقاء مسئولیت زیست محیطی را بر عهده دارد. به همین دلیل دارایی اصلی توتال عبارتند از طیف گسترده ای از محصولات و در نظر گرفتن کلیه نیازهای مشتری می باشد. توتال یک رهبر جهانی در زمینه روغن های صنعتی است. تولید کنندگان تجهیزات و رهبران صنعت همکاری نزدیکی با یکدیگر داشته تا به طور مداوم محصولات خود را بهبود ببخشند. کمپانی توتال تنها تأمین کننده عمده جهانی در کلیه زنجیره ارزش تولید نساجی، کاغذ، صنایع غذایی و ژنراتورهای عمومی (گریس ، مایعات انتقال حرارت ، روغن دنده ، روغن کمپرسور ، هیدرولیک و ...) را ارائه می دهد. روغن کاری گریس در مکان های قابل دسترسی با سیستم GREASYMAT Total ، یک روان کننده خودکار تک نقطه ای ، با دوره های فرکانس 1 ، 3 ، 6 یا 12 ماه قابل تنظیم بوده و طراحی شده است.

گریس توتال دریایی

گریس دریایی باید در شرایط سخت روغن کاری ماشین های صاحبان کشتی را ارائه دهد. بر اساس فرمول سولفونات کلسیم ، ویژگی های تقویت شده در محدوده گریس ها باعث می شود سطح پمپاژ و روانکاری زیادی حتی در ماشین آلات پردازنده با سرعت و دمای بالا انجام شود. چربی های دریایی گریس توتال خواص ضد اکسیداسیون و ضد خوردگی عالی را تضمین می کند. دامنه تحت پوشش این روغن عبارتند از بلبرینگ در صورت زیاد بودن سرعت چرخش ، در معرض بار سنگین و شوک و همچنین بلبرینگ با نوسان آهسته تحت فشار شدید می باشد. گریس های دریایی حتی در صورت تماس زیاد به مشتریان سطح فوق العاده ای از مقاومت در برابر آب را ارائه می دهند. صاحبان کشتی مصرف کننده گریس دریایی با به حداکثر رساندن عمر خدمات ماشین آلات و نگهداری بهینه از آن استفاده می کنند.
  • آخرین مقالات

اکتبر 26, 2021
روغن گیربکس مناسب گیربکس های اتوماتیک و دستی

انتخاب روغن گیربکس مناسب برای گیربکس های اتوماتیک و دستی

انتخاب روغن گیربکس مناسب برای گیربکس های اتوماتیک و دستی روغن گیربکس مناسب اهمیت فراوانی برای اتومبیل دارد زیرا قطعات متحرک و چرخ دنده ها، نقش […]
اکتبر 2, 2021
ضد یخ مناسب برای انواع خودروها

ضد یخ مناسب برای انواع خودروها کدام است؟

ضد یخ مناسب برای خودروها، نقش پررنگ و بسیار مهمی در سلامت آنها دارد. متاسفانه بیشتر صاحبان و دارندگان خودرو به استفاده مداوم از ضد یخ […]
سپتامبر 9, 2021
کاربرد روغن و گریس مناسب در صنعت دریایی

کاربرد روغن و گریس مناسب در صنعت دریایی و کشتی‌ها

کاربرد روغن و گریس مناسب در صنعت دریایی و کشتی‌ها روغن و گریس برای مراقبت از موتورها و تجهیزات ماشین‌آلات و ایجاد و افزایش بهره‌وری در […]
Buy now