• برای اطلاع از قیمت ها و خرید انواع روغن گالف می توانید با شماره 26112600 - 021 تماس بگیرید

تاریخچه ی روغن گالف

روغن گالف یک شرکت بزرگ جهانی نفت از سال 1901 تا به کنون بوده است. شرکت نفت خلیج فارس هشمین شرکت بزرگ تولیدی آمریکایی در سال 1941 و نهمین شرکت بزرگ در سال 1979 است، یکی از شرکت های به اصطلاح نفت هفت خواهر بود. خلیج قبل از ادقام با Standard Oil Of Calidornia ، یکی از ابزارهای اصلی ثروت خانواده Mellon بود. هم گالف و هم ملون در سنت پترزبورگ روسیه دارای دفاتر مجزا و مرکزی بوده اند. دفتر مرکزی سابق خلیج فارس، در ابتدا به عنوان ساختمان های خلیج فارس ( امروزه کامدیشن اداری برج خلیج فارس ) از آن یاد می شود. یک آسمان خراش Art Deco است. شرکت نت خلیج فارس (GOC ) به عنوان یک شرکت مستقل در سال 1985، هنگامی که با استاندارد روغن کالیفرنیا ( SOCAL ) ادغام شد، متوقف شد و هر دو مجددا به عنوان شورون در ایالات متحده از مارک تجاری مجدد استفاده کردند. خلیج کانادا، اصلی ترین شرکت تابعه کانادا در خلیج فارس ، در همان سال با فروشگاه های خرده فروشی به اولترامارو پترو کانادا و آنچه که تبدیل به منابع خلیج کانادا شد به المپیا و یورک تبدیل شد. با این حال، نام تجاری خلیج فارس و تعدادی از بخش های اصلی تجارت GOCزنده مانده است.
گالف از سال 1990 احیای مجدد قابل توجهی را تجربه کرده است که به عنوان یک شبکه انعطاف پذیر از منافع تجاری متفقین مبتنی بر مشارکت ها، ظاهر می شود. گالف بعدا شبکه ای از خطوط لوله و پالایشگاه ها را در شرق و جنوب ایالات متحده ایجاد کرد تا بتواند در خلیج فارس برای سرمایه گذاری در بخش نفت وسیله نقلیه مطمئن را فراهم کرد. گالف با فروش بنزین در ظروف و از پمپهای مشخص شده با آرم دیسک نارنجی متمایز، مفهموم فروش محصولات مارک را ارتقا داد.

مزایای استفاده از روغن گالف

روغن های نفتی خلیج فارس، تولید کننده و پیشرو در صنعت روان کننده های اتومیبل و صنعتی است که میزان فروش آن در 5 سال گذشته سالانه 7 درصد در مقایسه با با رشد 2 درصدی برای بخش Lube به دلیل افزایش قرار گرفتن در عرض بخش تحرک، رشد داشته باشد. گالف تمرکز خود را بیشتر بر روی روغن روان کننده های دوچرخه گذاشته است که در پنج سال گذشته 11 درصد افزایش یافته است. با توجه به بیش از 10 دوچرخه کرور در جاده، فرصت زیادی دراین زمینه در بازار ایجاد شده است. برای بهره مندی از این Gulf Oil تمرکز خود را روی دوچرخه افزایش داده است و نسبت حجم آن به 20 درصدی در پنج سال گذشته دو برابر شده است.

روغن گالف چه کاری میتواند انجام دهد

اولین فکر شما ممکن است از روغن و یا گریس این باشد که برای قطعات ماشین آلات سنگین و صنعتی استفاده می شود تا همواره حرکت کند. با این حال، چیزهای بیشتری برای داستان و کارکردهایی که یک روان کننده در آن وجود دارد به مزایای بسیاری که روغنکاری مناسب میتواند داشته باشد نگاهی بیندازید. روغن کاری بیشتر از روغن های گالف میتواند سطوح را نرم و صاف کند. این پوشش برای جلوگیری از تماس فاز روی فاز بین سطوح قطعات متحرک فراهم می کند. مهم نیست که چقدر ممکن است این سطوح صاف و صاف به نظر برسند، در واقع آنها دارای سطوح خشن در سطح میکروسکوپی هستند. قطعه های ریز و درشت ( به نام های آسپرستی) می توانند در برابر سطوح مخالف بچسبند و خراشیده و باعث اصطکاک می شود و می تواند منجر به خرابی تجهیزات شود. روغن کاری مناسب باعث ایجاد لایه ای ازبین قسمت های متحرک به منظور خنثی کردن اصطکاک می شود و بدین ترتیب عملکرد روان تر و ماندگار بیشتر تجهیزات افزایش می باید.
لایه ایجاد شده توسط روغن گالف به منظور جلوگیری از تماس آنها با آب یا سایر مواد خورنده در محافظت از سطوح موثر در برابر زنگ زدگی و خوردگی کمک میکند. روغن گالف به عنوان مجاری عمل می کنند که آلودگی ها را به فیلتر ها یا جدا کننده های دیگر در سیستم متوقف کرده و آنها را از بین میبرد و در آنجا امکان حذف آنها وجود دارد و به اجزای آنها آسیب نمی رساند. روغن های صنعتی گالف گرما را جذب می کنند و آن را از سطوح دور می کنند. بسته به کارکرد، روان کننده گرما را از بین می برد یا آن را به دستگاه خنک کننده منتقل می کند. در هر دو حالت، روان کننده گالف به حفظ تعادل دمای عملیاتی و کاهش خطر آسیب مربوط به گرما کمک میکند. این روغن صنعتی طول عمر، راندمان و قابلیت اطمینان ماشین آلات را بهبود میبخشد. استفاده از گالف روغنکاری با به حداقل رساندن اصطکاک، سایش، گرمای بیش از حد،زنگ زدگی ، خوردگی، آلودگی و سایر موارد به تجهیزات کمک میکند تا کار خود را طولانی تر،مدوام تر و موثر تر انجام دهند. روغن کاری باعث کاهش چشمگیر در معرض بسیاری از دلایل خرابی تجهیزات و خرابی های احتمالی تجهیزات می شود. روغن گالف راه حل روانکاری ایده آل برای شما خواهد بود. انتخاب روان کننده مناسب با خاصیت های دقیق مورد نیاز برنامه کاربردی و شرایط عملیاتی شما میتواند چالش برانگیز باشد. اما روغن گالف این کار را ساده می کند، گالف دارای تخصص و فناوری است تا راه حل های روان کننده ایده آل را برای نیازهای خاص مشتریان شما ارائه دهد. روان کننده های شرکت اکسیر صنعت آسیا بهترین ها را در عملکرد، محافظت و عمر سیال ارائه می دهند. شما میتوانید با مراجعه به سایت فروشگاهی اکسیر صنعت آسیا روغن، گریس ها را با بهترین کیفیت و متناسب ترین قیمت خریداری کنید.

درباره اکسیر صنعت آسیا

اکسیر صنعت آسیا یک شرکت تولید کننده مستقل روان کننده های صنعتی است که در زمینه های برودتی، انتقال حرارت، کمپرسور هوا و روان کننده های صنعتی تخصص دارد. ما این محصولات را با پشتیبانی مشتری تکمیل می کنیم و با گروهی از متخصصین و کارشناسان در این زمینه که تمامی موارد را مورد آزمایش و بررسی قرار می دهند و میتواند این اطمینان را به شما بدهد که محصولی با کیفیت و اورجینال را به دست شما خریداران برسانند. تمامی محصولات این شرکت در مرکز تولیدی در فلوریدا، خلیج فارس و ... مخلوط و بسته بندی می شوند. برای مشاهده روغن به تام کلیک کنید.
  • آخرین مقالات

اکتبر 26, 2021
روغن گیربکس مناسب گیربکس های اتوماتیک و دستی

انتخاب روغن گیربکس مناسب برای گیربکس های اتوماتیک و دستی

انتخاب روغن گیربکس مناسب برای گیربکس های اتوماتیک و دستی روغن گیربکس مناسب اهمیت فراوانی برای اتومبیل دارد زیرا قطعات متحرک و چرخ دنده ها، نقش […]
اکتبر 2, 2021
ضد یخ مناسب برای انواع خودروها

ضد یخ مناسب برای انواع خودروها کدام است؟

ضد یخ مناسب برای خودروها، نقش پررنگ و بسیار مهمی در سلامت آنها دارد. متاسفانه بیشتر صاحبان و دارندگان خودرو به استفاده مداوم از ضد یخ […]
سپتامبر 9, 2021
کاربرد روغن و گریس مناسب در صنعت دریایی

کاربرد روغن و گریس مناسب در صنعت دریایی و کشتی‌ها

کاربرد روغن و گریس مناسب در صنعت دریایی و کشتی‌ها روغن و گریس برای مراقبت از موتورها و تجهیزات ماشین‌آلات و ایجاد و افزایش بهره‌وری در […]
Buy now