• برای اطلاع از قیمت ها و خرید انواع گریس شل می توانید با شماره 26112600 - 021 تماس بگیرید

گریس شل

گریس ها مهمترین و بهترین روان کننده های ماشین آلات صنعتی میباشد. طبعا مقدار استفاده از آن به با توجه به سرویس دهی متفاوت میباشد. همه ی تولید کنندگان قبول دارند که یاتاقان های ضد انفجار هرگز نباید بیش از حد چرب شوند. این امر به ویژه در مورد یاتاقان های پر سرعت صادق است که در آن خرد شدن روغن بیش از حد منجر به گرمای بیش از حد می شود. با افزایش مقدار گریس شل، دمای یاتاقان ها افزایش پیدا میکند. گریس های شل و نسوز از انواع گریس ها تشکیل شده است که میتوان روغن های صنعتی و طبیعی و یا غلیظ کننده ها که عموما برای مصارف صنعتی استفاده میشود در دو حالت جامد و نیمه جامد نام برد. گریس های نسوز را در دمای بسیار بالا حرارت میدهند و به آن مواد افزودنی اضافه میکنند تا در هنگام مصرف و درجه حرارت بالا بتواند بهترین بازدهی را داشته باشد. در این مقاله ما شما را با چند نمونه از گریس های نسوز و گریس های شل نسوز آشنا خواهیم کرد تا در هنگام خرید بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

توصیه های کلی برای گریس های نسوز

بلبرینگ را کاملا با گریس شل شارژ کنید تا اطمینان حاصل شود که اطراف آن و کاملا چرب باشد. محفظه ی یاتاقان را تا نیمه ازگریس شل پر کنید. ساختار و دمای زیاد آن ممکن است ساختار گریس های شل را به طور دائم تغییر دهد، در این صورت باعث نرم شدن گریس میشود و به حرکت وسایل صنعتی بسیار کمک میکند. در بعضی از مواقع هر چه حرارت دستگاه بالاتر باشد به دلیل احتمالی گریس شل شده یا تغییر در ساختار آن باید آن را با گریس های نسوز روغن کاری کنید. همیشه چربی بیش از حد در مورد گریس های نسوز صحیح نیست. به عنوان مثال با یاتاقان آستین، تا هنگامی که از انتهای بلبرینگ خارج نشود ممکن است حفظ شود و همین مورد در قلاب های صنعتی نیز صادق است.

اثر بخشی روغن های شل

روغن های شل در فرایند روان سازی بازدهی فراوانی دارد، همانطور که ویسکوزیته آنها کمتر تحت تاثیر تغییرات دما قرار گرفته و با روغن های فرآوری شده مشابهی مورد استفاده قرار میگیرند. در حقیقیت، روغن های شل از شاخص ویسکوزیته بالایی برخوردار هستند که نسبت به تغییرات دما بی تاثیر است. این بدان معنی است که ویسکوزیته روغن از حداقل تغییر وجود خواهد داشت. اگر روغن های شل در ماشین کاری نیز کمتر از روغن معمولی نیز تغییر کند شدت برای افزایش و تولید درجه حرارت بالاتر بود. روغنهای شل تا شش برابر کمتز از جایگزین های فومی تولید میشود، فن آوری های نفتی معمولی و خواص روغن های شل و گریس ها برای ماشین آلات میتواند بهترین روند برای رو به رشد شدن این صنعت باشد.

روغن های شل میزان محدودی از تبخیر روغن را نشان میدهد که ممکن است ایمنی و امنیت عملیات روغن کاری را نیز افزایش میدهد زیرا احتمال کمتری برای احتراق و غبار وجود دارد. روغن های صنعتی نواسانات بسیار کمی را ارائه می دهند و بنابراین این امکان را کاهش می دهند. روغن های شل روغن های فرآوری شده و ویژه ایی هستند که در طیف گسترده ای از صنایع شیمیایی و فنی یا به عنوان ماده اولیه و یا به عنوان کمک به فرآوری مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت اکسیر صنعت آسیا یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت روغن های صنعتی است و نقش اساسی را که روغن های فرآوری شده در محصولات و عملکردهای شما ایفا می کنند.

میتوانید برای خرید گریس های شل و یا نسوز و استاندارد به شرکت های معتبر و نامدار در این زمینه مراجعه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. شرکت اکسیر صنعت آسیا پیشرو در خدمات رسانی روغن های صنعتی، روغن های شل، گریس های شل و گریس های نسوز میباشد و شما میتوانید با اطمینان خاطر از محصولات این کمپانی بزرگ دیدن و خرید داشته باشید.

  • آخرین مقالات

جولای 9, 2020
روغن موتور دیزلی چیست

روغن موتور دیزلی چیست ؟

شاید خیلی از شما این را نمیدانید، اما روغن موتور دیزلی منشاء جالبی دارد. قبل از دستیابی به موفقیت در موتور دیزل و مدت زیادی قبل […]
جولای 9, 2020
روغن گیربکس چیست و چه زمانی باید آن را تعویض کرد

روغن گیربکس چیست و چه زمانی باید آن را تعویض کرد ؟

روغن گیربکس روغنی است که به طور خاص برای انتقال، مواد به دیفرانسیل اتومبیل، کامیون و سایر ماشین آلات ساخته شده است. این ترکیب ویسکوزیته بالایی […]
جولای 9, 2020
تعریفی از روغن موتور گاز سوز و اینکه برای چه ماشین هایی کاربرد دارد

تعریفی از روغن موتور گاز سوز و اینکه برای چه ماشین هایی کاربرد دارد

روغن موتور، یا روان کننده موتور گازسوز هر یک از مواد مختلف تشکیل شده  است این ترکیبات از روغنهای اساسی است که با افزودنیهای مختلف به […]
Buy now