• برای اطلاع از قیمت ها و خرید انواع گریس شل می توانید با شماره 26112600 - 021 تماس بگیرید

گریس شل

گریس ها مهمترین و بهترین روان کننده های ماشین آلات صنعتی میباشد. طبعا مقدار استفاده از آن به با توجه به سرویس دهی متفاوت میباشد. همه ی تولید کنندگان قبول دارند که یاتاقان های ضد انفجار هرگز نباید بیش از حد چرب شوند. این امر به ویژه در مورد یاتاقان های پر سرعت صادق است که در آن خرد شدن روغن بیش از حد منجر به گرمای بیش از حد می شود. با افزایش مقدار گریس شل، دمای یاتاقان ها افزایش پیدا میکند. گریس های شل و نسوز از انواع گریس ها تشکیل شده است که میتوان روغن های صنعتی و طبیعی و یا غلیظ کننده ها که عموما برای مصارف صنعتی استفاده میشود در دو حالت جامد و نیمه جامد نام برد. گریس های نسوز را در دمای بسیار بالا حرارت میدهند و به آن مواد افزودنی اضافه میکنند تا در هنگام مصرف و درجه حرارت بالا بتواند بهترین بازدهی را داشته باشد. در این مقاله ما شما را با چند نمونه از گریس های نسوز و گریس های شل نسوز آشنا خواهیم کرد تا در هنگام خرید بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

توصیه های کلی برای گریس های نسوز

بلبرینگ را کاملا با گریس شل شارژ کنید تا اطمینان حاصل شود که اطراف آن و کاملا چرب باشد. محفظه ی یاتاقان را تا نیمه ازگریس شل پر کنید. ساختار و دمای زیاد آن ممکن است ساختار گریس های شل را به طور دائم تغییر دهد، در این صورت باعث نرم شدن گریس میشود و به حرکت وسایل صنعتی بسیار کمک میکند. در بعضی از مواقع هر چه حرارت دستگاه بالاتر باشد به دلیل احتمالی گریس شل شده یا تغییر در ساختار آن باید آن را با گریس های نسوز روغن کاری کنید. همیشه چربی بیش از حد در مورد گریس های نسوز صحیح نیست. به عنوان مثال با یاتاقان آستین، تا هنگامی که از انتهای بلبرینگ خارج نشود ممکن است حفظ شود و همین مورد در قلاب های صنعتی نیز صادق است.

اثر بخشی روغن های شل

روغن های شل در فرایند روان سازی بازدهی فراوانی دارد، همانطور که ویسکوزیته آنها کمتر تحت تاثیر تغییرات دما قرار گرفته و با روغن های فرآوری شده مشابهی مورد استفاده قرار میگیرند. در حقیقیت، روغن های شل از شاخص ویسکوزیته بالایی برخوردار هستند که نسبت به تغییرات دما بی تاثیر است. این بدان معنی است که ویسکوزیته روغن از حداقل تغییر وجود خواهد داشت. اگر روغن های شل در ماشین کاری نیز کمتر از روغن معمولی نیز تغییر کند شدت برای افزایش و تولید درجه حرارت بالاتر بود. روغنهای شل تا شش برابر کمتز از جایگزین های فومی تولید میشود، فن آوری های نفتی معمولی و خواص روغن های شل و گریس ها برای ماشین آلات میتواند بهترین روند برای رو به رشد شدن این صنعت باشد.

روغن های شل میزان محدودی از تبخیر روغن را نشان میدهد که ممکن است ایمنی و امنیت عملیات روغن کاری را نیز افزایش میدهد زیرا احتمال کمتری برای احتراق و غبار وجود دارد. روغن های صنعتی نواسانات بسیار کمی را ارائه می دهند و بنابراین این امکان را کاهش می دهند. روغن های شل روغن های فرآوری شده و ویژه ایی هستند که در طیف گسترده ای از صنایع شیمیایی و فنی یا به عنوان ماده اولیه و یا به عنوان کمک به فرآوری مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت اکسیر صنعت آسیا یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت روغن های صنعتی است و نقش اساسی را که روغن های فرآوری شده در محصولات و عملکردهای شما ایفا می کنند.

میتوانید برای خرید گریس های شل و یا نسوز و استاندارد به شرکت های معتبر و نامدار در این زمینه مراجعه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. شرکت اکسیر صنعت آسیا پیشرو در خدمات رسانی روغن های صنعتی، روغن های شل، گریس های شل و گریس های نسوز میباشد و شما میتوانید با اطمینان خاطر از محصولات این کمپانی بزرگ دیدن و خرید داشته باشید.

  • آخرین مقالات

فوریه 28, 2021
مقایسه روغن گیربکس

تفاوت روغن گیربکس 75w80 و 75w90

تفاوت روغن گیربکس 75w80 و 75w90 بسیار مهم است و افراد لازم است نسبت به تفاوت روغن گیربکس 75w80 و 75w90 آشنایی داشته باشند تا بتوانند […]
فوریه 14, 2021
نشانه های کم بودن روغن هیدرولیک

علائم خرابی و کم شدن روغن هیدرولیک فرمان و تعویض آن

روغن هیدرولیک فرمان یکی از روغن هایی است که در خودروهای قدیمی وجود نداشت، اگر امروزه به این نوع از ماشین ها دسترسی داشته باشید و […]
فوریه 7, 2021
انواع روغن هیدرولیک

عوامل موثر در انتخاب روغن هیدرولیک مناسب

حتی اگر اطلاعات زیادی از ماشین نداشته باشید، به طور حتم در خصوصروغن هیدرولیک چیزهایی شنیده اید. روغن هیدرولیک ماشین روغنی است که به منظور حرکت […]
Buy now