• برای اطلاع از قیمت ها و خرید انواع گریس صنعتی می توانید با شماره 26112600 - 021 تماس بگیرید

گریس صنعتی چیست؟

گریس روان کننده نیمه جامد است. گریس به طور کلی از صابون امولسیون با روغن معدنی یا روغن گیاهی تشکیل شده است. ویژگی بارز گریس ها این است که آنها دارای ویسکوزیته اولیه بالایی هستند، که با استفاده از برشی، افت می کنند تا اثر یاتاقان روغن کاری شده با روغن ویسکوزیته تقریبا همان روغن پایه را که در گریس استفاده می شود، تاثیر بگذارند. این تغییر ویسکوزیته، نازک شدن برشی نامیده میشود. گریس صنعتی گاهی اوقات برای توصیف مواد روان کننده که به جز مواد جامد نرم و یا مایعات با ویسکویته بالا هستند استفاده میشود، اما این مواد خاصیت برشی نازک کننده گریس صنعتی را نشان نمیدهند. به عنوان مثال ، ژله های نفتی مانند وازلین معمولا به عنوان گریس طبقه بندی نمیشوند. صنعت حمل و نقل تنها برای یک دهه با توجه به استفاده از این محصولات تاثیرات چشمگیری داشته است به طوری که در همه ی موارد مصرفی از جمله شرکت های حمل و نقل دریایی، خوارکی ها و صنعت به طور قابل توجهی مورد استقبال قرار گرفته است .

گریس ها برای مکانیسم هایی استفاده می شود که فقط به ندرت ممکن است روغن کاری شوند و جایی که روغن کاری در جای خود باقی نماند استفاده می شود. آنها همچنین به عنوان سیلانت عمل میکنند تا از ورود آب و مواد غیر قابل فشار جلوگیری کنند. یاتاقان های روغنی به دلیل ویسکوزیته بالا دارای ویژگی اصطکاک بیشتری هستند.

انواع گریس صنعتی

گریس های صنعتی برای انواع اتومبیل ها بکار میرود و شما در هنگام خرید گریس های صنعتی باید به این نکته توجه کنید که محصولی را خریداری میکنید تا از بروز مشکلات آلودگی محیط زیستی جلوگیری شود. گریس های صنتعی در انواع و اقسام مختلف تولید و روانه بازار میشود. گریس های لیتیم ، گریس های آلومینیوم، گریس های ضد اسید، گریس های خوارکی، گریس های دریایی، گریس های سدیم و گریس های کلسیم که جزء بهترین و با کیفیت ترین انواع این محصولات صنتعی میباشد و میتواند با هر هزینه ایی که دارید و کارایی که لازم دارید آن را خریداری کنید. این نوع از گریس ها با روغن های صنعتی مخلوط میشود و باعث افزایش روغن کاری مخلوط شده و همچنین باعث افزایش درجه حرارت بالا و خاصیت فشار شدید خواهد شد . در حین استفاده WS2 موجود در مخلوط روی قطعات جفت گیری / متحرک پوشانده می شود که به نوبه خود اصطکاک را کاهش داده و روانکاری و توانایی تحمل بار را برای چرخه های بسیار طولانی تر بهبود می بخشد . برخی از متداولترین گریس ها برای فشار بسیار بالا و ارتعاشاتی که حاوی سرب هستند بسیار مناسب است و در بلبرینگ ها و رولربیرینگ ها ، یاتاقان های های بسیار پیچیده نیز از کارایی بالایی برخوردار هستند.

خرید و فروش گریس صنعتی

این مایعات کاربردی و مواد افزودنی نقش اصلی در حمل و نقل ، ساخت و ساز و یا صنعت دارو سازی دارند. از آنجایی که این محصولات صنعتی را میتوان سنتز کرد ، گاهی اوقات انتخاب یک گریس از میان چندین گریس های مرغوب کاری خاص و بسیار دشواری است. شما میتوانید با مراجعه به شرکت اکسیر صنعت آریا و استفاده از راهنمایی ها و مشاوره های متخصصین و کارشناسان مربوط در این زمینه بهترین محصول را با توجه به نوع کارایی که لازم دارید و بهترین قیمت موجود در بازار روغن ها و گریس ها انتخاب و خریداری کنید و این شرکت میتوانید با توجه به سبقه ی خود با اطمینان خاطر محصولی با کیفیت را در اختیار شما قرار دهد.

روغن و گریس صنعتی

روغن های مصنوعی و روغن های گیاهی و گریس ها طی سالیان متمادی با روغنهای معدنی مخلوط شده است. اما اخیرا ما شاهد ظهور روغن و گریس های مصنوعی مبتنی بر گلیول هستی . ما بیشتر آن را در روغن های مصنوعی برای ماشین آلات با دنده های فراوان و درجه حرارت بالا مشاهده میکنیم . البته لازم به ذکر است که همیشه روغن ها با گریس های صنعتی سازگار نیستند. شما میتوانید با مخلوط کردن یک اونس توفویلو ده اونس روغن خود در دمای اتاق این کار را انجام دهید زمان زیادی به طول نمی انجامد اگر روغن در گریس بدون جمع شدن در یک نقطه حل شود ، روغن با گریس صنعتی سازگاری دارد و میتوانید آن را در مصارف صنعتی و ... بکار ببرید.

از آنجا که هر صنعت نیاز های خاص خود را دارد، شرکت اکسیر صنعت آسیا روغن های صنعتی را ارائه می دهد که کاملا با محیطی که در آن کار میکنید سازگار است. طیف گسترده ای از روان کننده های صنعتی و یا هان روغن های صنعتی ما شامل روغن های صنعتی دنده ، روغن صنعتی هیدرولیک ، روغن صنعتی کمپرسور ، روغن های صنعتی انتقال حرارت و طیف گسترده ای از گریس برای نامگذاری برخی از محصولات ما میباشد. همچنین ما از توربین های با کیفیت بالا و روغن های صنعتی پیشگیرانه ایی زنگ زدگی را برای همه ی نیاز های شما فراهم میکنیم .
  • آخرین مقالات

اکتبر 26, 2021
روغن گیربکس مناسب گیربکس های اتوماتیک و دستی

انتخاب روغن گیربکس مناسب برای گیربکس های اتوماتیک و دستی

انتخاب روغن گیربکس مناسب برای گیربکس های اتوماتیک و دستی روغن گیربکس مناسب اهمیت فراوانی برای اتومبیل دارد زیرا قطعات متحرک و چرخ دنده ها، نقش […]
اکتبر 2, 2021
ضد یخ مناسب برای انواع خودروها

ضد یخ مناسب برای انواع خودروها کدام است؟

ضد یخ مناسب برای خودروها، نقش پررنگ و بسیار مهمی در سلامت آنها دارد. متاسفانه بیشتر صاحبان و دارندگان خودرو به استفاده مداوم از ضد یخ […]
سپتامبر 9, 2021
کاربرد روغن و گریس مناسب در صنعت دریایی

کاربرد روغن و گریس مناسب در صنعت دریایی و کشتی‌ها

کاربرد روغن و گریس مناسب در صنعت دریایی و کشتی‌ها روغن و گریس برای مراقبت از موتورها و تجهیزات ماشین‌آلات و ایجاد و افزایش بهره‌وری در […]
Buy now